Denizli Aile Koçluğu

Aile koçluğu; anne baba ve çocuklar arasında mükemmel ilişkiler kurulmasına katkı sağlayan profesyonel bir süreçtir. Sorunlu evliliklerde eşlere yol göstererek eşlerini birbirlerini daha iyi tanıma ve anlamalarına yardımcı olur. Sorunların devamında veya çözümünde aile bireylerinin önemli rolleri olduğunu kabul eder, problemi aile içerisinde ele alır ve aile bireyleriyle tek tek çalışır. Bu şekilde yapılan çalışma çoğu kez bireylerin birbirlerini anlamasını ve aile ilişkilerinde sağlıklı iletişimi geliştirir.

Aile koçluğunun amacı; kişinin kendine ve ailesine daha fazla zaman ayırmasına ve geleceklerine dair daha iyi planlar yapmasına yardımcı olmak, yol arkadaşlığı yapmak, kişilerin güçlü ve zayıf yönlerini keşfetmektir. Aile hayatında çıkan engelleri zorlanmadan aşmanıza ve hayat kalitenizi artırmanıza yardımcı olur.

Aile Koçluğu eğitimini almak size şunları kazandırır.

Aile bireyleri arasında iletişim ortamı geliştirmeyi,

Mutlu bir aile tablosu oluşturmayı,

Aile içi ortak hedefler belirlemeyi,

Evliliğinizi tüm dış etkenlerden koruyabilmeyi,

Ailenin tüm ortak değerlerini belirlemeyi,

Çıkabilecek tartışmaları kırıcı olmadan yapabilmeyi ve sorunları sağlıklı bir iletişim yoluyla çözümleyebilmeyi,

Hayatınıza renk katmayı ve sürprizler hazırlayıp evliliklerdeki heyecanın ve eşler arası uyumun yeniden canlanmasını,

İş ve özel yaşamı birbirine karıştırmadan yaşamayı,

Eşler arasında saygı ve sevgiyi dengelemeyi, sevgi dilini öğrenmeyi kazandırır.

Aile Koçluğu Eğitimine Aile içinde anlaşmazlık yaşayanlar, çocuklarıyla yeterince ilgilenemeyen ebeveynler, boşanma eşine gelmiş çiftler ve aile hayatına değer verip bunu daha iyi yapmak isteyen herkes bu eğitimi alabilir.
Yapmanız gereken tek şey mail adresime mesaj bırakmanızdır. Değişim ve sağlıklı yaşam herkesin hakkıdır.

En başta belirlenen hedeflere ulaşmak, tıkanma noktalarını çözmek amacıyla; çalışmalar grup ve bireysel olarak takip edilir.


Aile koçluğunun hedefi, ailelerin tıkandığı noktalardaki sorunları doğru teşhis ederek, çözüme kavuşturmak ve kalıcılığın sağlanması amacıyla kişisel gelişimlerinde destek olmaktır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Aile Koçluğu Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi için:

İzmir Aile Koçluğu için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Aile Koçluğu tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Aile Koçluğu için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Aile Koçluğu tıklayabilirsiniz

Denizli Aile Koçluğu için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Aile Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Antalya Aile Koçluğu için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Aile Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Muğla Aile Koçluğu için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Aile Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Kaydet
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :aile koçluğu - aile koçluğu eğitimi - aile koçluğu - ebeveyn koçluğu -

Yorumlar